USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Com Piscina Em Itanhaem Itanhaem Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Casa Com Piscina Em Itanhaem Itanhaém Casa com piscina em Itanhaém Itanhaém Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Casa Com Piscina Em Itanhaem Villa

Förhandsbokning
2026-08-29
2026-08-30

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

14

Casa Com Piscina Em Itanhaem Villa

 Wi-Fi
 Simbassäng

Utomhusbassäng

 Privat strand

Strand

 Husdjur

Husdjur tillåtna


Casa Com Piscina Em Itanhaem Villa med 2 sovrum tar emot upp till 8 gäster och ligger inom 4 km från naturområden som Parque Ecológico A Tribuna.

Den här villan med 2 badrum har ett utmärkt läge ungefär 10 minuters bilresa från Agenor de Campos och ungefär 15 minuters bilresa från Convent of Nossa Senhora da Conceicao. Denna villa ligger inom 4,1 km från Plataforma De Pesca Mongagua. Gästerna kan också besöka Praia Itanhaem, som ligger ungefär 20 minuters bilresa bort.

Badrumsfaciliteterna i Casa Com Piscina Em Itanhaem Villa inkluderar också en separat toalett och en dusch.

Te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap finns i köket på detta boende. Gästerna kan äta middag på restaurangen Habib's, som ligger mindre än 500 meter bort.

  • Lokala sevärdheter
  • Paroquia Nossa Senhora de Sion
    2250 km
  • Agenor de Campos
    4591 km
  • Plataforma De Pesca Mongagua
    4610 km
  • Salao do Reino das Testemunhas de Jeova
    3153 km
  • Praia Itanhaem
    3531 km
  • Feira de Artesanato
    4592 km
  • Parque Ecológico A Tribuna
    4346 km
  • Iemanja
    4459 km
  • Belvedere Mongaguá
    3607 km
  • Flygplatser
  • São Paulo-Congonhas flygplats
    99 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Helt rökfritt
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Husdjur tillåtna

Mat och drycker

  • Köksgeråd

Aktiviteter och avkoppling

  • Utomhusbassäng
  • Strand
  • Grill faciliteter

På rummet

  • Te- och kaffefaciliteter
  • Matbord
  • LCD-TV

Hotellregler

Incheckning: från 17:00 till 22:00
Utcheckning: från 08:00 till 12:00

Vanliga frågor

  • Finns det Wi-Fi i Casa Com Piscina Em Itanhaem Villa?

    Ja, Casa Com Piscina Em Itanhaem Villa tillhandahåller Wi Fi i hela boendet.
  • Är husdjur tillåtna i Casa Com Piscina Em Itanhaem Villa?

    Gästerna får bo på Casa Com Piscina Em Itanhaem Villa med sina husdjur.
  • Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor på Casa Com Piscina Em Itanhaem Villa?

    På Casa Com Piscina Em Itanhaem Villa kan du utforska Itanhaéms viktigaste landmärken, inklusive Agenor de Campos (4 km), Praia Itanhaem (3 km) och Convent of Nossa Senhora da Conceicao, som finns inom 15 minuters bilresa.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-08-29
2026-08-30

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Casa Com Piscina Em Itanhaem Villa, Brasilien

Rua Vinicius De Morais, 98 Casa 1, Itanhaém, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved